НОВИНИ
Семінар Віктора Вікарчука «Шлюб — страждання чи за... » 20 жовтня⠀о 12:00 відбудеться практичний семінар Віктора Вікарчука «Шлюб — страждання чи задоволення?» Шановні пари! Запрошуємо Вас на 3,5-годинний практи... Семінар Віктора Вікарчука «Як виховати щасливу дит... » 21 серпня⠀о 18:30 відбудеться практичний семінар Віктора Вікарчука «Як виховати щасливу дитину» Шановні батьки! Запрошуємо Вас на 2,5-годинний практикум з питань гар... Нагородження лекторів Narconon — мер Хмельницького... » 11 червня 2018 року у Хмельницькій Міській Раді мер Олександр Симчишин нагородив лекторів програми «Нарконон» та відзначив їх волонтерську діяльність грамотами та ... Нове досягнення у роботі Narconon — проект залучив... » 9 лютого 2018 року  відбулася визначна подія для нашого міста, а саме, зустріч лекторів та очільника Нарконон у місті Хмельницький Віктор Вікарчук із мером міста Олександром С... Антинаркотична освіта за програмою Narconon — прос... » 13 листопада лекцію у рамках міжнародної програми Нарконон прослухали учні 10 класу Хмельницької гімназії №1 ім. Володимира Красицького. Профілактично-освітній марафон стартував за... Хмельницький першим побачив «Словник простих слів» » 2 червня відбулась важлива для нашої країни подія — презентація «Словника простих слів» Віктора Вікарчука. Презентація «Словника простих слів» у Красилові » 9 червня в місті Красилів, а саме в СЗОШ №3 відбулась презентація «Словника простих слів» Віктора Вікарчука.   Під абажуром - "Бізнессходинки Віктора Вікарчука" ... » Відгук Віктора Вікарчука про Школу Власників Бізне... » Навчання на тему "Технологія створення домовленост... »   Віктор Вікарчук та Вікторія Вікарчук пройшли навчання на тему "Технологія створення домовленостей". Керував навчанням бізнес-тренер з Росії - Андрій Опарін.&nbs...

 

Навчання вчителів Хмельниччини у Власній Академії Професіонал 

 

В листопаді 2016р. активно розпочалася соціально-освітня діяльність Віктора Євгеновича Вікарчука. Суть якої заключалась в тому, щоб показати та навчити вчителів ефективної технології навчання, яка дає змогу не просто засвоїти знання, а й уміти використовувати їх на практиці. Адже причина, по якій у людини виникаю непорозуміння під час навчання чи спілкування або вона взагалі не має бажання продовжувати його, полягає у незрозумілому слові або не правильному його тлумаченні.

 

 Тому було  розпочато проект навчання вчителів для того, щоб:

  1. Покращити та полегшити процес навчання;
  2. Вивчити, які слова є найбільш незрозумілі в процесі навчання;
  3. Створити словник простих слів;

viber_imageт_4.jpg

 

viber_image_3_.jpg

 

 

Словник простих слів є унікальним довідником сучасної української мови. Його унікальність полягає в тому, що до кожного слова подано прості тлумачення його значень і додано декілька речень, які на прикладі показують, як вживається це слово. Також словник доповнюють ілюстрації , які значно поглиблюють розуміння слів.

 

_заголовка.png

 

viber_image_5.jpg