НОВИНИ
Семінар Віктора Вікарчука «Шлюб — страждання чи за... » 20 жовтня⠀о 12:00 відбудеться практичний семінар Віктора Вікарчука «Шлюб — страждання чи задоволення?» Шановні пари! Запрошуємо Вас на 3,5-годинний практи... Семінар Віктора Вікарчука «Як виховати щасливу дит... » 21 серпня⠀о 18:30 відбудеться практичний семінар Віктора Вікарчука «Як виховати щасливу дитину» Шановні батьки! Запрошуємо Вас на 2,5-годинний практикум з питань гар... Нагородження лекторів Narconon — мер Хмельницького... » 11 червня 2018 року у Хмельницькій Міській Раді мер Олександр Симчишин нагородив лекторів програми «Нарконон» та відзначив їх волонтерську діяльність грамотами та ... Нове досягнення у роботі Narconon — проект залучив... » 9 лютого 2018 року  відбулася визначна подія для нашого міста, а саме, зустріч лекторів та очільника Нарконон у місті Хмельницький Віктор Вікарчук із мером міста Олександром С... Антинаркотична освіта за програмою Narconon — прос... » 13 листопада лекцію у рамках міжнародної програми Нарконон прослухали учні 10 класу Хмельницької гімназії №1 ім. Володимира Красицького. Профілактично-освітній марафон стартував за... Хмельницький першим побачив «Словник простих слів» » 2 червня відбулась важлива для нашої країни подія — презентація «Словника простих слів» Віктора Вікарчука. Презентація «Словника простих слів» у Красилові » 9 червня в місті Красилів, а саме в СЗОШ №3 відбулась презентація «Словника простих слів» Віктора Вікарчука.   Під абажуром - "Бізнессходинки Віктора Вікарчука" ... » Відгук Віктора Вікарчука про Школу Власників Бізне... » Навчання на тему "Технологія створення домовленост... »   Віктор Вікарчук та Вікторія Вікарчук пройшли навчання на тему "Технологія створення домовленостей". Керував навчанням бізнес-тренер з Росії - Андрій Опарін.&nbs...

«Словник простих слів» — проект Віктора Вікарчука і його команди.

В основу роботи над «Словником» лягла ідея створити такий інструмент, що у простій і зрозумілій формі прояснював би значення слів.

 

Майже за рік задум втілився у книгу. Словник містить 328 слів, приклади їх практичного використання, тематичні ілюстрації. Головним координатором проекту є Мельник Оксана.

 

Перша презентація книги пройшла у Хмельницькій гуманітарно-педагогічній Академії. За власний кошт автора вже видано 3000 примірників. У подальших планах Віктора Вікарчука збільшення тиражу і проведення презентацій у кожній області України.

 

Робоча група Віктора Вікарчука сподівається, що з ростом проекту освітні установи України матимуть шанс навчати дітей, студентів і дорослих простому, зрозумілому іншій людині мовленню. Адже взаєрозуміння в діалозі можливе тільки з використанням слів, які кожен з нас трактує однаково.

 

Як вважає сам автор, коли людині не вистачає мовленевого інтелекту і вона не може домовитись з іншим, в хід йде сила, зброя і т.п. Здатність українців правильно розмовляти і розуміти один одного — головна освітня мета «Словника простих слів».