НОВИНИ
Семінар Віктора Вікарчука «Шлюб — страждання чи за... » 20 жовтня⠀о 12:00 відбудеться практичний семінар Віктора Вікарчука «Шлюб — страждання чи задоволення?» Шановні пари! Запрошуємо Вас на 3,5-годинний практи... Семінар Віктора Вікарчука «Як виховати щасливу дит... » 21 серпня⠀о 18:30 відбудеться практичний семінар Віктора Вікарчука «Як виховати щасливу дитину» Шановні батьки! Запрошуємо Вас на 2,5-годинний практикум з питань гар... Нагородження лекторів Narconon — мер Хмельницького... » 11 червня 2018 року у Хмельницькій Міській Раді мер Олександр Симчишин нагородив лекторів програми «Нарконон» та відзначив їх волонтерську діяльність грамотами та ... Нове досягнення у роботі Narconon — проект залучив... » 9 лютого 2018 року  відбулася визначна подія для нашого міста, а саме, зустріч лекторів та очільника Нарконон у місті Хмельницький Віктор Вікарчук із мером міста Олександром С... Антинаркотична освіта за програмою Narconon — прос... » 13 листопада лекцію у рамках міжнародної програми Нарконон прослухали учні 10 класу Хмельницької гімназії №1 ім. Володимира Красицького. Профілактично-освітній марафон стартував за... Хмельницький першим побачив «Словник простих слів» » 2 червня відбулась важлива для нашої країни подія — презентація «Словника простих слів» Віктора Вікарчука. Презентація «Словника простих слів» у Красилові » 9 червня в місті Красилів, а саме в СЗОШ №3 відбулась презентація «Словника простих слів» Віктора Вікарчука.   Під абажуром - "Бізнессходинки Віктора Вікарчука" ... » Відгук Віктора Вікарчука про Школу Власників Бізне... » Навчання на тему "Технологія створення домовленост... »   Віктор Вікарчук та Вікторія Вікарчук пройшли навчання на тему "Технологія створення домовленостей". Керував навчанням бізнес-тренер з Росії - Андрій Опарін.&nbs...

Антинаркотична освіта. Нарконон.

 

 

       За сприяння Віктора Вікарчука створено соціальний проект, що взяв на себе відповідальність за майбутнє Хмельниччини без наркотиків. У рамках цього проекту заплановано провести ряд антинаркотичних лекцій для учнівської та студентської молоді Хмельниччини. І вже найближчим часом розпочнеться підготовка антинаркотичних лекторів для розширення маштабів нашої діяльності.

   

       За  ініціативи та безпосереднього сприяння Віктора Вікарчука освіту лекторів отримали 6 небайдужих осіб, а саме:

 

 

Вікарчук В.Є. Вікарчук В.В.
Мельник О.М. Левчук А.А.
Левчук Д.А. Вікарчук В.Є.

 

 

 

 

 

 

 

 

У цьому розділі ви можете ознайомитись з останніми новинами та досягненнями діяльності програми, починаючи з найсвіжіших.


11 червня 2018 — Сьогодні у Хмельницькій Міській Раді мер місті привітав волонтерів-лекторів програми НАРКОНОН з річницею діяльності у Хмельницькому, нагородив грамотами та цінними подарунками. Ми дякуємо співпраці мерії та департаменту освіти — спільними зусиллями мету «Хмельниччина без наркотиків» буде обов'язково досягнуто!

 


2 травня 2018 — Сьогодні лектор програми НАРКОНОН Мельник О.М. прочитала лекцію для 26 студентів ХГПА та дві лекції для 56 учнів 9 та 10 класів ЗОШ 12 ! Лекції пройшли дуже продуктивно і позитивно. Наша ціль: майбутнє Хмельниччини без наркотиків!

 


3 травня 2018 — Ось таких результатів досягла група лекторів НАРКОНОН — Хмельницький на міжнародному рівн! І це результати лише за місяць!

 


30 квітня 2018 — Майбутнє Хмельниччини без наркотиків — ціль нашої діяльності! Дуже приємно, що є люди, які піклуються про це! Майже кожного тижня лектори НАРКОНОН отримують запрошення від викладачів та студентів ХГПА прочитати для них лекцію. Окремо дякуємо Інні Ящук за великий вклад у виховання здорової нації!

 

 


28 квітня 2018 — Будь-ласка, перегляньте це відео! Справа наркотиків стосується кожного з нас!

 

 


27 квітня 2018 — Кожного дня лектори НАРКОНОН проводять антинаркотичні лекції у навчальних закладах нашого міста! За цей тиждень провели мегачудову роботу, знання про шкідливість наркотиків отримали 560 учнів і студентів міста. Ціль програми НАРКОНОН: майбутнє Хмельниччини без наркотиків!


22 квітня 2018 — Сьогодні наша праця набула успіху, ми добилися того, що наказ 188 МОЗ України призупинили і будуть переглядати!