НОВИНИ
Нове досягнення у роботі Narconon — проект залучив... » 9 лютого 2018 року  відбулася визначна подія для нашого міста, а саме, зустріч лекторів та очільника Нарконон у місті Хмельницький Віктор Вікарчук із мером міста Олександром С... Антинаркотична освіта за програмою Narconon — прос... » 13 листопада лекцію у рамках міжнародної програми Нарконон прослухали учні 10 класу Хмельницької гімназії №1 ім. Володимира Красицького. Профілактично-освітній марафон стартував за... Хмельницький першим побачив «Словник простих слів» » 2 червня відбулась важлива для нашої країни подія — презентація «Словника простих слів» Віктора Вікарчука. Презентація «Словника простих слів» у Красилові » 9 червня в місті Красилів, а саме в СЗОШ №3 відбулась презентація «Словника простих слів» Віктора Вікарчука.   Під абажуром - "Бізнессходинки Віктора Вікарчука" ... » Відгук Віктора Вікарчука про Школу Власників Бізне... » Навчання на тему "Технологія створення домовленост... »   Віктор Вікарчук та Вікторія Вікарчук пройшли навчання на тему "Технологія створення домовленостей". Керував навчанням бізнес-тренер з Росії - Андрій Опарін.&nbs... 8-а щорічна конференція Друзів "Перформії" 3-9 лип... » З 2 по 9 липня відбулась довгоочікувана і наймасштабніша щорічна подія в житті компанії «Перформія» - VIII Конференція для друзів «Перформії» - «PR-ва... Вітаємо наших друзів "Перформія Україна" » Наші друзі "Перформія Україна" в четвертий раз завоювали титул кращого офісу Перформії в СНГ! Вітаємо Вас і дякуємо що ми разом!       Журнал Visotsky! » Зовсім нещодавно вийшов журнал Visotsky, який призначений спеціально для справжніх бізнесменів - для тих, хто хоче і може бути успішним та готовий долати перешкоди для досягнення с...

9 лютого 2018 року  відбулася визначна подія для нашого міста, а саме, зустріч лекторів та очільника Нарконон у місті Хмельницький Віктор Вікарчук із мером міста Олександром Симчишиним та начальником Департаменту освіти Роман Миколаїв.

 

Було прийнято рішення про активну співпрацю антинаркотичної освіти. Міський голова Олександр Симчишин запропонував активізувати напрямок просвітницької роботи серед школярів навчальних закладів міста та залучити до проекту психологів міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Зокрема, 6 березня планується провести зустріч з керівниками закладів загальної і середньої освіти міста й ознайомити їх з міжнародним проектом «Narconon».
Для читання лекцій школярам міста залучатимуть нових тренерів, які проходитимуть 4-денне навчання, серед яких будуть і заступники директорів з виховної роботи. Заняття проводитимуть з учнями 5-11 класів.


Віктор Євгенович знову профінансує чергове навчання лекторів і таким чином, програма швидше досягне основної: МАЄБУТНЄ ХМЕЛЬНИЧЧИНИ БЕЗ НАРКОТИКІВ!

 

Статистика

mod_vvisit_counterСьогодні814
mod_vvisit_counterВчора207
mod_vvisit_counterНа цьому тижні1202
mod_vvisit_counterМинулого тижня1426
mod_vvisit_counterУ цьому місяці6646
mod_vvisit_counterМинулого місяця9978
mod_vvisit_counterВсього327643

Сьогодні: трав. 23, 2018

Зараз на сайті

На даний момент 148 гостей на сайті